2021.godine, 23. 07. dolazim u Srb nakon oslobađajuće presude i ponovno mi policija ne dozvoljava prići mjestu prijave mog javnog okupljanja koje sam u skladu sa Zakonom prijavio od 22. 07. do 01. 08. 2021. godine. Rekli su mi da samo mogu parkirati Kamper vozilo ispred stare napuštene Policijske postaje u centru Srba. Također su mi zabranili Hrvatski barjak, transparente i razglas. Kao da smo u Srbiji , a ne u Hrvatskoj. U Srbu smo bili 3 dana i onda se sa svojom tiskovnom konferencijom oglasio javno Milorad Pupovac. Na toj tiskovnoj konferenciji iznosio je samo laži da puštam pse po Srbu na Srbe, da mokrim po Srbu i rekao da ne želi vidjeti Dražena Keleminec u Srbu ni toliku policiju. Izgleda da je ravnatelj i ministar policije upravo Pupovac i njegova zapovijed urodila je plodom. Istog dana 26. 07. 2021. godine pristupio je meni i mojim prijateljima zamjenik zadarske policije Nikola Šindija u Srbu i rekao da moramo napustiti Srb. Rekao sam da ja i moji prijatelji imamo pravo biti u Srbu jer je Srb Hrvatska i upozorio ga da su izgubili sud kada su tražili da mi se zabrani prilazak Srbu. Na to je on rekao da će nas morati uhititi što su učinili i nakon zadržavanja u policijskoj postaji u Srbu sproveli u policijsku maricu i izbacili iz mjesta Srb. Policija je kršila odluku Suda u Gračacu, ja i moji prijatelji nismo kršili javni red i mir, ali izgleda da Milorad Pupovac ima ovlasti iznad ZAKONA I USTAVA.
Moram naglasiti da policija nema pravo nikome ograničavati niti zabranjivati javno okupljanje. Pošto smo mi prijavili javno okupljanje prije Milorada Pupovca prednost na istom mjestu ima onaj tko prije prijavi kaže Zakon.
Naglašavam da je policija dana 26. 07. do 27. 07. 2021. godine zatvorila sve prilaze Srbu za sve koji putuju i prolaze kroz Srb osim za mještane i one koji su se nalazili na popisu Milorada Pupovca. Zar to nije kršenje Zakona i Ustava Republike Hrvatske ?????? Naravno da je kršenje !!!!! Zar je Pupovac policija, zar Pupovac može izdavati zapovjedi policiji, zar je Pupovac Zakon , zar je Pupovac izvan Ustava RH. ????
Izgleda da je Pupovac iznad svih u Hrvatskoj, da je Pupovac izdao zapovijed policiji da nas ubiju, policija bi nas ubila.
Naglašavam da sam se zbog policijske nezakonite represije prošle godine skoro zapalio u Srbu.
Ove godine od 23. do 28. također smo u skladu sa Zakonom prijavili javno okupljane u Srbu.
Molim Vas da ovu tužbu riješite što prije , jer ako će ove godine ponovno policija vršiti represiju i nezakonito raditi na moju štetu ja kao dragovoljac Domovinskog rata spreman sam i život dati , kao što sam bio spreman i 1991. godine. Ove godine posljedice policije prema meni mogu biti pogubne, a ako je moja žrtva potrebna da se spriječi veličanje četničkog pokolja nad Hrvatima onda zapamtite da sam ja spreman na sve, pa i na žrtvu zbog nedemokratskih mjera koje krši policija zbog Milorada Pupovca.
Ja sam se borio za demokraciju, za slobodu izražavanja, a ne da Milorad Pupovac koristi policiju da se me progoni kao zvijer.
To im Više neću dozvoliti.
Tražim od Ustavnog suda da mi zaštitite moja Ustavna prava !
U prilogu Vam dostavljam :